poleć znajomemu dodaj do ulubionych kontakt
2022-12-10 13:13:01
Zakończenie projektu "Konserwacja dwóch osiemnastowiecznych rękopisów oprawnych"

Końcem listopada zakończyła się realizacja kolejnego projektu konserwatorskiego dofinansowanego ze środków Naczelnego Dyrektora Archiwów Państwowych.

więcej
2021-11-26 13:46:48
Zakończenie realizacji projektu "Konserwacja książeczek kwestarskich oraz księgi zawierającej historię bonifratrów w Europie Środkowej"

Początkiem listopada zakończono kolejny etap konserwacji zasobu cieszyńskiego archiwum bonifratrów.

więcej
Jeżeli chcą Państwo być na bieżąco informowani o nowosciach wydawniczych prosimy wpisac emaila poniżej.

e-mail:

Wyślij


Wpisz poniżej szukaną frazę


Szukaj


Multiwyszukiwarka

Zapraszamy na międzynarodową konferencję naukową upamiętniającą 320 rocznicę rozpoczęcia budowy cieszyńskiego konwentu bonifratrów

2018-10-04 15:46:45

     W sobotę 13 października w refektarzu Konwentu Zakonu Bonifratrów w Cieszynie odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa z okazji 320 rocznicy rozpoczęcia budowy klasztoru oraz setnej rocznicy służby braci w odrodzonej Polsce.

     Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wysłuchania referatów, przygotowanych przez naukowców z Polski, Republiki Czeskiej oraz Szwajcarii.

     Na konferencji będzie dostępne również wydawnictwo konferencyjne, którego druk został współfinansowany przez Zarząd Powiatu Cieszyńskiego w ramach realizacji projektu Organizacja międzynarodowej konferencji naukowej z okazji 320 rocznicy rozpoczęcia budowy klasztoru i szpitala bonifratrów w Cieszynie oraz 100-lecia służby bonifratrów w odrodzonej Polsce wraz z wydaniem wydawnictwa konferencyjnego .

 


Program konferencji
Program konferencji

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij